1-B

Miot 1-B – urodzony w Sylwestra 2018 (31.12.2018)

Rodzicami miotu zostali:
nasza Meggie
oraz cudowny przystojniak
Unbeaten Preeminent Line (Lojzo) mieszkający na Słowacji ze swoim właścicielem Markiem Medveckym i na co dzień pracujący z bykami.

Meggie urodziła 7 zdrowych szczeniąt – 4 dziewczynki i 3 chłopców – we wszystkich 4 kolorach. 2 z nich były nbt.
Wszystkie szczenięta w tym miocie dostały aborygeńskie imiona.

i 7 miesięcy 🙂 :

Teraz kilka słów o każdym z nich...

Boomer from Mareeba Bushland

Jest dla nas wyjątkowym psem, ponieważ jest pierworodnym w naszej hodowli.
Był olbrzymim szczeniakiem, ale dużo płakał i spędzaliśmy mnóstwo czasu  pocieszając go w tylko jemu wiadomych smutkach. Teraz mieszka w Krakowie ze swoimi wspaniałymi właścicielami – Eweliną i Kubą i jest niesamowicie odważnym młodzieńcem.

Boomer to żywy dowód na to, że szczenięta cały czas się zmieniają, ponieważ nigdy nie spodziewaliśmy się, że będzie tak zrównoważony i otwarty na nowości. Jest także przykładem Australijczyka, który może mieszkać w bloku, i podobnie jak jego mama – nie szczeka.

Ewelina i Kuba są wspaniałymi właścicielami i dzięki nim Boomie próbował prawie wszystkiego w swoim życiu. Może dzięki tak przemyślanej i profesjonalnej socjalizacji wyrósł na dumę nas wszystkich?

Bardzo dobrze sobie radził w pasieniu, ale ostatecznie jego rodzina zdecydowała, że jego powołanie jest Ratownictwo Wodne. Kocha wodę nade wszystko!

Jesteśmy niezwykle dumni z całej rodziny i ich pracy z naszymi pierworodnym. Będziemy mieć wykwalifikowanego Ratownika z rodzinie Mareeba!

Ponadto musimy podziękować Ewelinie za jej niesamowite zdjęcia, ponieważ dziwnym trafem została  profesjonalnym fotografem  rodziny Mareeba.

Możecie śledzić Boomera na jego Instagramie​

Beauty of Arika from Mareeba Bushland

Arika – bardzo spokojna i przytulaśna suczka, red tri z najkrótszym ogonkiem w miocie. Mieszka w Warszawie ze swoim przyrodnim bratem Jackiem (synem Lojzo z pierwszego miotu) i jej oddanymi właścicielami Agą i Dorianem.
Arika i jej właściciele poważnie myślą o pasterstwie jako swojej przyszłej karierze.

Jednak  Ari rozpoczęła  też w lipcu na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Częstochowie swoja karierę wystawową zdobywając BOB Puppy!
Wszyscy byliśmy bardzo dumni!
Uwielbia zwierzęta i wygodne poduszki 🙂 !

Bindi & Bobby (Burnum) from Mareeba Bushland

FB: Bindi & Bobby from Mareeba Bushland

zwani w przestrzeni publicznej 🙂 „Bliźniakami”

rodzeństwo mieszkające razem z najbardziej troskliwymi właścicielami Nikolą i Matthew
Są to psy wystawowe, a także regularnie trenują pasienie sportowe.

Zwłaszcze Bindi uwielbia czwartki, kiedy „jedzie do owieczek”. 🙂

Jedzą prawdopodobnie najbardziej zdrowe posiłki z wszystkich psów na świecie, które przygotowuje dla nich Nikola! Wszystko wykonane z ekologicznych  nieprzetwarzanych składników!

Brave Like Kimba from Mareeba Bushland

Kimba była moim małym pluszowym misiem, uwielbiała noszenie i wypraszała  przytulanie od wszystkich odwiedzających. Mieszka w pięknym Wilnie ze swoją nową rodziną. Zamieszkała też ze swoją malutką panią Gają i udowadnia, że Aussie potrafi być bardzo delikatny dla niemowlaka.

Bardo from Mareeba Bushland

Najspokojniejszy chłopiec z miotu.

Rozpocznie szkolenie na psa terapeutycznego ze swoją właścicielką Weroniką.

Bluebell from Mareeba Bushland

Mieszka ze swoim właścicielem pod Łodzią i wkrótce rozpocznie treningi agility.